6. skautský oddíl Medvědi Beroun

08.08.2020 19:07:15

Medvědi Beroun Navigace

Hlavní

bullet Domů
bullet Vyhledávání
bullet Mapa stránek
bullet Co se tu změnilo
bullet Diskuzní fórum
bullet Kniha návštěv
bullet Kontaktujte nás

Náš oddíl

bullet Historie oddílu
bullet Členové oddílu
bullet Rozdělení do družin
bullet Naše klubovna
bullet Bodovací systém
bullet Oddílové symboly
bullet Vybavení na schůzku
bullet Oddílový zpěvníček
bullet Obrazová galerie
bullet Videogalerie
bullet Kontaktní informace

Tábory na Javornici

bullet Základní informace
bullet Jak nás najdete
bullet Co s sebou na tábor
bullet Celotáborové hry
bullet Táborové kroniky
bullet Denní řád tábora
bullet Táborový řád
bullet Noční hlídky

Skauting

bullet Co je skauting?
bullet Historie skautingu
bullet Osobnosti skautingu
bullet Časté dotazy
bullet Skautské znalosti

Medvědi Beroun Vyhledávání


Medvědi Beroun Kdo je on-line

bullet Hosté on-line: 6

bullet Členové on-line: 0

bullet Registrovaní členové: 88
bullet Nejnovější člen: Vaclav Patzenhauer

Znak oddílu

Znak oddíluKdyž jsme přemýšleli co dát letos klukům pod stromeček, napadlo nás oprášit starý oddílový znak a nechat jej vyšít jako nášivku ke kroji.
Zelené číslo šest v hnědobílém znaku lesní moudrosti, používal náš oddíl již počátkem osmdesátých let a na svém kroji je hrdě nosily desítky kluků jako odznak příslušnosti k tehdy ještě 6. pionýrskému oddílu. Vzhledem k motivu znaku to určitě nebylo úplně jednoduché. Po roce 1989 se pak přestal používat a jen pamětníci věděli, že něčím takovým náš oddíl disponoval... (více)

1. kronika oddílu (1968 - 1969)

Kronika vlčat (1968 - 1969)Nádherná kronika stará více než 40 let. Kronika 1. smečky skautského střediska Miloše Seiferta Beroun. Vlastně jsem se nikdy po ní nepídil a dokonce mě ani nenapadlo, že takový skvost existuje. Kluk ve druhé třídě, jako jsem byl já na konci této kroniky, si asi neuvědomuje význam takové věci. O to víc jsem byl nadšen, když mi jednou zavolal Honza Burda, syn našeho prvního vedoucího – Šedáka, že doma něco objevil, co by mě mohlo zajímat. Kromě zažloutlých fotografií, písemností smečky a střediska mi ukázal tuto kroniku... (více)

Pište blogy

Pište blogyOd včerejšího večera máme na našich oddílových stránkách možnost zakládat osobní blogy. Pokud tedy máte chuť, pište o tom co Vás baví a zajímá. Budeme se na to těšit.
A co že je vlastně ten blog? Slůvko blog vzniklo z anglického sousloví web log (což znamená něco jako internetový deníček). Osobní deníček obsahující informace zajímavé i pro ostatní. Jednoduchý způsob, jak se na internetu prezentovat. Můžete zde psát své názory, postřehy i komentáře.

Skauting je cesta (propagační video Junáka)

Skauting je cesta (propagační video Junáka)Na oficiálních stránkách Junáka jsem objevil propagační video o skautech. Jeho posláním je představit skauting srozumitelně a atraktivně těm, kteří ho neznají přímo z oddílů – tedy rodičům skautů či příznivcům skautingu. Je postaven tak, aby podal podstatné informace o skautské výchově dospělým a zároveň poutal také pozornost dětských diváků. Film je distribuován v podoběn DVD a více informací o něm můžete získat na této adrese. Prohlédnout si jej samozřejmě můžete i na našich stránkách.

Video ze starých táborů

Tabory na Javornici
Video, které si zde můžete prohlédnout, bylo pořízeno v 70. až 90. letech na našich táborech v údolí Javornice. V roce 2008 se nám tento materiál podařilo upravit pro DVD a nyní si jej můžete přehrát i Vy, návštěvníci našich oddílových stránek.

I když kvalita tohoto materiálu není v některých místech nejlepší, věříme, že video potěší nejednoho pamětníka - účastníka táborů na Javornici.

Medvědi Beroun Přihlášení

Jméno

Heslo
Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Tím získáte přístup k mnoha informacím, fotografiím a materiálům, které jsou určeny pouze registrovaným členům našich stránek.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Medvědi Beroun Facebook

Medvědi Beroun Zprávičky

Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

15.02.2013
Kamarádi,přátel
é,skauti dnes nás opustil ve věku 81 let p. Karel Bušek - Nemo

23.01.2012
Milí rodičové a kamarádi Tak to vypadá, že na slibovou Javornici vyrazíme v neděli 12.února. Protože doprava je trochu složitější, budeme potřebovat vědět, kdo závazně pojede.

07.11.2010
Ahoj Špindo, prosím tě, jak je to tedy s tou naší mapou?